Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

763 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zanetti lavderon ArgjentInter: “Icardi e ardhmja. Tevez…”

Zanetti lavderon ArgjentInter: “Icardi e ardhmja. Tevez…”
Ardis
  • On 12/09/2013, 15:44

Ne nje interviste te gjate ne programin Deportivo Telam, Javier Zanetti ka shpehur elozhe per patriotet dhe shoket e tij tek Interi, te impenjuar me kombetaren argjentinase te Alejandro Sabella“Shikoj shume mire Ricardo Alvarez, Hugo Campagnaro dhe Rodrigo Palacion. Dhe persa i perket Mauro Icardit, jam i bindur se mund te jete me te vertete e ardhmja e kesaj kombetares argjentinase”.

Jo vetem kaq: kapiteni zikalter i hap dyert edhe per nje rikthim ne grup te Carlos Tevez“Mendoj qe mund te luaje mire me bluzen e Juventusit, do te kthehet me siguri ne zgjedhjet e Sabella-s. Dhe duhet te them qe eshte ambjentuar optimalisht me ambjentin e kampionatit italian”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.