Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

710 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zanetti: “Martesa me Interin vazhdon, kurre nuk kam patur dyshime. Fitorja dhe Ranocchia…”

Zanetti: “Martesa me Interin vazhdon, kurre nuk kam patur dyshime. Fitorja dhe Ranocchia…”
Ardi Deda
Gjate nje eventi te fondacionit Pupi, Javier Zanetti ka folur me gazetaret: “Jam shume i lumtur per bisedimet qe kam pasur me Thohir. Eshte nje martese qe do te vazhdoje, une nuk kisha dyshime, ka pasur gjithmone qartesi”.
Si e gjykon fitoren e sotme?“Ishte nje fitore qe na duhej per te festuar nje ditelindje te bukur te kesaj historie te bukur ne te cilen bejme pjese. Kjo fitore na jep qetesi. Jemi vetem nje pike larg Fiorentines dhe duhet te vazhdojme me kete hap”.

Ranocchia dhe Palacio

“Jam i gezuar per Ranocchia. Ishte mundesia qe priste dhe ka treguar te gjithe vlerat e tij. Palacio? Jam i lumtur qe do te rinovoje dhe do te beje pjese e te ardhmes tone”

Guarin dhe Icardi

Mauro eshte i ri dhe vjen nga nje demtim i rende, mund te behet nje arme me shume. Fredy po ben gjithashtu mire, eshte me i qete pas janarit dhe po e tregon kete gje”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.