Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

771 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zanetti rikthehet… te kendoje! Shume shpejt nje kenge me nje kengetar Napoletan…

Zanetti rikthehet… te kendoje! Shume shpejt nje kenge me nje kengetar Napoletan…
Inter Club Staff

Demtimi po e mban jashte fushave, por Javier Zanetti nuk mund te rrije dot ne nje vend. Sipas asaj qe shkruan sot La Gazzetta dello Sport, kapiteni zikalter dhe kengetari shume i njohur Napoletan, Gigi D’Alessio po regjistrojne versionin spanjoll te kenges “Non mollare mai”.

Per kete kenge nuk ka dalur akoma nje date zyrtare se kur do te dale ne treg, por do te nxirret me pare ne Ameriken Latine, dhe te gjitha fitimet do te shkojne per Fondacionin Pupi te Javier Zanettit, i cili ka funksion te ndihmoje femijet e lindur me probleme. Keshtu pra, per kapitenin behet llaf per nje rikthim ne studiot e regjistrimit pasi ai ne te kaluaren ka kenduar te famshmen “Pazza Inter” si dhe ka bere nje duet me kengetaren e njohur Italiane Mina.

Pak me poshte keni edhe kengen e duetit te tij me Mina-n.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.