Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

372 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zanetti: “Thohir po ambjentohet, do e ndihmojme edhe ne. Moratti? Nuk largohet, por…”

Zanetti: “Thohir po ambjentohet, do e ndihmojme edhe ne. Moratti? Nuk largohet, por…”
Inter Club Staff

Javier Zanetti ka folur per mikrofonat e Sky per ardhjen e Thohir ne boten Interiste dhe natyrisht ka thene serisht qe Massimo Moratti nuk do te braktise skuadren: “Thohir deshiron Messin dhe Champions ne 2016? Un mendoj se Thohir ne kete moment po njeh futbollin tone, ambjentin tone. Duhet te bejme punen tone shume mire derisa Interi te rikthehet ne nivele te larta dhe atehere gjithcka do te jete shume me e thjeshte. Moratti? Nuk eshte larguar nga Interi, por vazhdon te kujdeset per ne sebashku me njerez te tjere. Moratti do te jete pergjithmone shpirti i ketij klubi te madh.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.