Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

608 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zanetti: “Vazhdojme me Mancinin. Rikthimi ne Europe shume i rendesishem, do te jete pika e ktheses”.

Zanetti: “Vazhdojme me Mancinin. Rikthimi ne Europe shume i rendesishem, do te jete pika e ktheses”.
  • On 13/05/2016, 18:12

Nga Pekini ku perfaqeson delegacionin interist per te prezantuar Inter Academy Yihai Beijing zevendes presidenti zikalter Javier Zanetti ka folur per kete sezon qe po lem pase:

“Jemi te katert ne kampionat u rikthyem ne Europa League dhe eshte nje rezultat shume i rendesishem, e konsiderojme piken e ktheses. Kemi luftuar gjate gjithe kampionatit, per nje moment kishim mundesi ta mbyllnim shume me mire kete kampionat por nuk ja dolem”.

Ish Kapiteni i Interit, ka perseritur dhe njehere besimin qe ka klubi ndaj Roberto Mancinit:

“Qellimi yne eshte te vazhdojme me Roberton, kur erdhi ne Milano te gjithe besonim ne aftesite e tij, vazhdojme perpara me te”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.