Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,173 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZBULOHEN FANELLAT E REJA – Vija simetrike dhe Biscione. Inter, keto fanella jane nje art! (FOTO)

ZBULOHEN FANELLAT E REJA – Vija simetrike dhe Biscione. Inter, keto fanella jane nje art! (FOTO)
Bujar Berishaj

Ne ditet e fundit kane dal shume versione te fanellave eventuale te Interit per sezonin e ardhshem.

Por, gjate ketyre minutave, sajti i specializuar footyheadlines.com ka dhene nje version teper te besueshem te atyre qe pritet te jene fanellat e Interit per sezonin 2018-19. (footyheadlines.com ne shumicen e rasteve eshte e sakte me fanellat).

Nje fanelle klasike me vija zi e kalter, pa harruar nje te arte qe e kompletojne dhe e bejne te duken fanellen e re nje fanelle shume te bukur, me fanellat e reja qe pritet te debutojne neser kunder Sassuolos.

Nike per sezonin e ri duket se eshte kthyer tek vijat tradicionale por eshte kthyer edhe tek Biscione (gjarpri me te cilin edhe simbolizohet shpesh Interi) qe paraqitet ne vijat e kalterta nga poshte-larte. Nje dizajn qe shton nje personalitet dhe ben qe fanellat te duken unike.

Krahet e fanelles do te jene serish te zi. Pa harruar ngjyren e arte qe kompleton kete fanelle qe eshte nje art ne vete.

Ne qafe eshte i pranishem shkrimi ‘Nerazzurri’. Tutat dhe corapet zikalter pritet te jene te zeza dhe te arta, me mundesine e nje vije te kalter.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.