Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,052 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zenit ofron Garay+cash per Murillon, permiresohet oferta per rrogen. Witsel dhe…

Zenit ofron Garay+cash per Murillon, permiresohet oferta per rrogen. Witsel dhe…
Bujar Berishaj

Gjate emisionit special per merkaton, Alfedo Pedulla te SportItalia jep zhvillime te reja per te ardhmen e Jeison Murillo:

“Zenit per Murillon ka ofruar nje rroge prej 4 milione plus bonuse. Nje shifer qe i afrohet 5 milioneve ne vit. Klubi rus do t’i jepte Interit sherbimet e Garay plus nje shume te mire te hollash. Problemi paraqitet nga Murillo qe nuk eshte i bindur per destinacionin. Por oferta e pasur mund t’i ndryshoj mendjen”.

Ama jo vetem kaq, sepse Interi ka pasur kontakte edhe per Axel Witsel (edhe duke qene te vetdijshem per konkurrencen, sidomos angleze, dhe per koston e larte). Por belgu i pelqen Interit, ashtu sic i pelqen edhe belgu tjeter, Dembele i Tottenham.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.