Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,714 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zhang dhe Thohir ne darke me skuadren, staffin dhe dirigjentet

Zhang dhe Thohir ne darke me skuadren, staffin dhe dirigjentet
Bujar Berishaj

Pas fitores 2-1 kunder Juves ne San Siro, shefi i Interit, Zhang Jindong dhe presidenti Erick Thohir kane shkuar ne darke se bashku me te gjithe skuadren, stafin teknik dhe dirigjentet ne nje restaurant ne qender te Milanos.

Nje sinjal ky i rendesishem i nje bashkimi mes krereve zikalter, trajnerit De Boer dhe lojtarve.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.