Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,719 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zhang drejt SHBA: tre dite me takime per te gjithe dirigjentet e Interit

Zhang drejt SHBA: tre dite me takime per te gjithe dirigjentet e Interit
Bujar Berishaj

Tre dite me takime dhe konferenca per dirigjentet zikalter, te vjeter dhe te rinj, dhe Mancinin.

Ne Amerike nuk do te jete vetem skuadra, por i gjithe klubi ziklater ne pergjithesi. Edhe Inter Channel konfirmon qe ne mbremjen amerikane Zhang Jindong do te arrij ne New York dhe ne tre ditet e ardhshme do te mbahen takime dhe konforntime mes paleve te ndryshme per te ardhur tek nje gjuhe e perbashket ose te nje vendim perfundimtar.

Interi ka nevoje per nje te ardhme stabile dhe te ekulibruar, per kete duhet qartesi e menjehershme per synimet dhe objektivet, tek te cilet duhet te jene pikat e referimit, te sotmes dhe te nesermes. Duke nisur nga pankina.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.