Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

834 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zhang, se shpejti takim me Mancinin: rinovimi dhe merkato…

Bujar Berishaj

Axhende plot me impenjime per aksionarin e ri te mazhorances te Interit Zhang Jindong, ne Milano per te zyrtarizuar kalimin e pronesise se klubit zikalter.

Pasi eshte takar me presidentit e Serie A, Maurizio Beretta, presidenti i Suning Holdings Group – qe sonte duhet te takohet edhe me Morattin – ne oret e ardhshme do te kete nje takim edhe me Mancinin per te folur rreth kontrates se trajnerit. Ne takim, pervec tjerash do te flitet edhe per merkaton.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.