Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,010 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zhbllokohet tratativa per Medel! Cardiff dhe Inter po bisedojne ne keto ore: ne tavoline detajet e fundit…

Zhbllokohet tratativa per Medel! Cardiff dhe Inter po bisedojne ne keto ore: ne tavoline detajet e fundit…
Bujar Berishaj

Zhbllokohet tratativa qe duhet te sillte Gary Medel ne Inter.

Thashethemi vjen dirket nga SkySport24. Sipas redaksise sportive te kanalit satelitor, ne keto ore Inter dhe Cardiff jane duke diskutuar detajet e fundit te marreveshjes. Ne vecanti, referohet se ka dialoge qe kane te bejne me menyren e pageses dhe bonuset.

Hapi i fundit para ardhjes ne Milano te kilienit qe i pelqen aq shume Walter Mazzarrit: ai konsiderohet si fondamental, duke pare karakteristikat, per mesfushen e re qe eshte duke lindur.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags