Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

320 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zuniga nuk e perjashton largimin: “E ardhmja ime? Do te shikojme”.

Zuniga nuk e perjashton largimin: “E ardhmja ime? Do te shikojme”.
Ardis
  • On 07/09/2013, 16:51

Merkato ka pak dite qe eshte mbyllur por e ardhmja e Juan Camilo Zuniga vazhdon te qendroje nje rebus. Ne fakt, lojtari i krahut kolumbian nuk ka rinovuar akoma kontraten ne skadence dhe ne nje interviste te leshuar ne El Colombiano, nuk e perjashton largimin nga Napoli: “E ardhmja ime? Di te them se jam tek Napoli qe prej 5 sezonesh. Po bej shume mire dhe shpresoj luaj nje sezon te mire. Pjesa tjeter te shikojme, duket se ky vit eshte i joni. Kemi fituar 6 pike ne dy ndeshje dhe duam te bejme nje sezon te madh”. Interi dhe Juventusi qendrojne vigjilente.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags