Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

975 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Cassano eshte lojtar i Parmes. Ndersa per Belfodil…

ZYRTARE – Cassano eshte lojtar i Parmes. Ndersa per Belfodil…
Xhorxh Gellci

Parma FC komunikon me kenaqesi blerjen nga Interi te fantazistit Antonio Cassano dhe i jep zyrtarisht mireseardhjen lojtarit ne familjen verdheblu. Detajet e prezantimit te lojtarit qe do te veshe fanellen 99 do ti japim me vone.” – ky eshte komunikimi me te cilin klubi i Parmes zyrtarizon blerjen e Antonio Cassanos.

Ne mikrofonat e Sky Sport, drejtori gjeneral i Parmes ka thene: “Cassano eshte nje lojtar i joni, neser do e prezantojme dhe shpresoj te shoh shume njerez. Do te mbaje fanellen numer 99.

Ky eshte hapi i pare per shkembimin me Belfodil qe do te behet pavaresisht aprovimit ose jo te Silvestre. Megjithate do te pritet qe argjentinasi te beje zgjedhjen e tij dhe zyrtarizimi pritet shume shpejt, sot ne mbremje ose neser. Nderkohe ka dale nje alternative e re nese Silvestre nuk pranon kalimin: Parma mund te jete e interesuar per Mariga.

Me poshte keni foton e Cassano me drejtorin gjeneral te Parma, Leonardi:

Cassano ne foton e pare me fanellen e Parmes

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.