Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,079 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Cristian Ansaldi lojtar i Interit

ZYRTARE – Cristian Ansaldi lojtar i Interit
Bujar Berishaj

Ka ardhur me ne fund edhe zyrtarizimi i transferimit te Cristian Ansaldi te Interi.

Mbrojtesi argjentinas i ishte bashkuar ekipit ne Brunico dhe kishte fluturuar me skuadren edhe drejt SHBA por zyrtarizimi i tij nuk kishte ardhur per shkak te disa problemeve burokratike mes Genoas dhe Zenitit.

Tani keto probleme jane zgjidhur dhe zyrtarizimi ka ardhur. Permes sajtit zyrtar, Interi ka njoftuar se lojtari i eshte bashkuar klubit zikaler si blerje definitive dhe ne te njejten kohe Diego Laxalt i eshte bashkuar Genoas me te njejten formule transferimi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.