Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 29, 2022

Scroll to top

Top

632 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Dan Chard eshte drejtori i ri i Global Partnerships

ZYRTARE – Dan Chard eshte drejtori i ri i Global Partnerships
Bujar Berishaj

Inter njofton nje hyrje te re ne menaxhment: nepermjet faqes zyrtare, klubi zikalter komunikon se ka emeruar Dan Chard si Drejtor te ri te Global Partnerships.

Chard, nje menaxher me pervoje qe gjate karrieres se tij ka marr persiper kujdesin per marketingun dhe sponzorizimin e niveleve me te larta per Barclaycard, Coca Cola, Red Bull, Heineken, Sony PlayStation, LG Electronics, Adidas dhe Bank of America, do te merret me sponzorizimin e klubit zikalter ne nje shkalle golbale ne menyre qe marka Inter te jete me efektive ne zhvillim dhe perhapje brenda dhe jashte kufijve kombetare.

Prej 17 vitesh Chard merret me sponzorizim dhe partneritet marke. Duke punuar ne boten e sportit, por edhe te modes, muzikes dhe argetimit, sjell me vete nje pervoje te madhe dhe te ndryshme, si dhe nje pasuri te kontakteve ne mbare boten.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags