Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

387 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Duncan ne huazim tek Sampdoria…

ZYRTARE – Duncan ne huazim tek Sampdoria…
Bujar Berishaj

Lajmi i huazimit te Duncan tek Sampdoria ishte ne ajer per disa dite, dhe dje pas ekzaminimit mjeksor dhe bashkimit ne grumbullimin parasezonal te Sampdorias ka ardhur dhe zyrtarizimi. Para disa oreve Sampdoria ka dal me nje komunikate zyrtare ne sajtin e saj:

“U.C. Sampdoria S.p.a. komunikon se ka marr ne nje titull te perkohshem, deri me 30 qershor 2016, nga F.C. Internazionale Milano te drejtat sportive te lojtarit Joseph Alfred Duncan (i lindur ne Accra, Gane, me 10 mars 1993).”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags