Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

647 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Empoli njofton: “Kemi marr Bianchettin.”

ZYRTARE – Empoli njofton: “Kemi marr Bianchettin.”
Bujar Berishaj

Eshte ne bashkpronesi mes Hellas Verones dhe Interit dhe kete vit do te luaj ne Empoli si huazim.

Vjen komunikata zyrtare nga skuadra e udhehequr nga Sarri: “Empoli F.C. komunikon se ka blere ne menyre te perkohshme lojtarin Matteo Bianchetti nga shoqeria e Hellas Veronas. Lojtari do te bashkohet me ekipin e Sassuolos dhe do te prezantohet pas impenjimit me U-21.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.