Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

661 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Inter: Ne 10 gusht do te sfidojme Real Madrid ne St.Louis

ZYRTARE – Inter: Ne 10 gusht do te sfidojme Real Madrid ne St.Louis
Andi Prifti

Histori kampionesh dhe triumfesh do te takohen ne nje ndeshje krejt speciale.

Pas miqesoreve te programuara ne Pinzolo, Rovereto dhe pjesemarrjes ne Guinness International Champions Cup (nga 27 korriku deri ne 7 gusht), ne 8 gusht Interi i Walter Mazzarri do te transferohet ne Missouri dhe ne 10 gusht do te perballet me Real Madrid ne Edward Jones Dome ne St.Louis ne nje ndeshje miqesore qe do te filloje ne oren 13 lokale.

Ndeshja me skuadren e trajnuar nga Carlo Ancelotti do te paraprije fillimin e sezonit te ri te ZiKalterve.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.