Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

5,775 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Inter shkarkon Stefano Piolin. Vecchi mer drejtimin e skuadres…

ZYRTARE – Inter shkarkon Stefano Piolin. Vecchi mer drejtimin e skuadres…
  • On 09/05/2017, 22:59

F.C Internazionale Milano zyrtarizon zgjidhjen e kontrates me trajnerin Stefano Pioli e stafin e tij. Inter falenderon Stefanon per impenjimin dhe punen e bere gjate ketyre 6 muajeve, te ketij sezoni te veshtire.

Trajneri aktual i Primavera, Stefano Vecchi do mare drejtimin e skuadres per 3 ndeshjet e fundit te ketij sezoni. Shoqeria do filloj nje ore e me pare pergatitjen per fillimin e sezonit te ardhshem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.