Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

457 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Interi publikon detajet e javes se pare ne Appiano: ja kur zyrtarizohet De Vrij, Lautaro dhe Asamoah

ZYRTARE – Interi publikon detajet e javes se pare ne Appiano: ja kur zyrtarizohet De Vrij, Lautaro dhe Asamoah
Inter Club Staff

Interi sapo ka bere komunikaten e pare zyrtare te sezonit te ri. 

Ja detajet e saj ne shqip, ku Interi tregon te gjitha detajet e javes se pare te grumbullimit ne Appiano por edhe prezantimet zyrtare te lojtareve te rinj qe nuk jane prezantuar akoma.

Ja cfare shkruan klubi zikalter

APPIANO GENTILE – Ka nisur sot sezoni sportiv 2018-2019 i zikalterve te Luciano Spallettit. Pervec rikthimit ne stervitje, ka shume gjera te reja ne programin e aktiviteteve ne ditet e ardhshme te grumbullimit te Interit ne Qendren Sportive Suning ne memorie te Angelo Morattit.

Te marten 10 korrik, ne oren 12:45 (hyrja e gazetareve ne oren 13:00) do te zhvillohet prezantimi i Kwadwo Asamoah.

Te merkuren ne oren 11 korrik, gjithmone ne oren 13:45 do te kete radhen te prezantohet Stefan De Vrij i cili do i pergjigjet gazetareve ne sallen e shtypit.

Image may contain: 1 person, standing and outdoor

Ndersa te enjten, ne 12 korrik, ne oren 13:45 do te jete radha e Lautaro Martinez.

Me pas, te premten me 13 korrik ne prag te miqesores se pare te Interit ndaj Luganos ne 110SummerCup, do te kete takim ne oren 15:00 per Luciano Spallettin qe do te dale perpara gazetareve per here te pare kete sezon

Te gjitha keto prezantime do te transmetohen direkt ne Inter TV dhe do te jene LIVE edhe ne YouTube dhe Facebook, ku blerjet e reja dhe tranjeri do i pergjigjen kuriozitetit te tifozeve perpara pyetjeve te gazetareve.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.