Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

701 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE: Ishak Belfodil kalon tek Parma. Interi mer nga Emilia dy lojtare…

ZYRTARE: Ishak Belfodil kalon tek Parma. Interi mer nga Emilia dy lojtare…
Inter Club Staff

Ishak Belfodil nuk eshte me nje lojtar i Interit, por kartoni i tij kalon tek Parma 100%! Tek Interi ne kembim vjen Crisetig dhe Koffi.
Agjenti i Belfodil foli pas arritjes se marveshjes dhe ne nje interviste ai falenderon Interin qe lejoi shitjen e tij tek skuadra e cila e nxorri ne futbollin e madh.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.