Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 19, 2019

Scroll to top

Top

407 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Ja kalendari i Interit nga java 30 deri ne 33: datat dhe oraret perkatese

ZYRTARE – Ja kalendari i Interit nga java 30 deri ne 33: datat dhe oraret perkatese
Inter Club Staff

MILANO – Federata Italiane e futbollit ka komunikuar sot datat dhe oraret e ndeshjeve te kampionatit 2017-2018 nga java 30 deri ne javen e 33.

Ky eshte kalendari i plote i ndeshjeve te Interit:

JAVA 30^
INTER vs HELLAS VERONA – Sabato 31 marzo 2018, ore 15.00

JAVA 31^
TORINO vs INTER – Domenica 8 aprile 2018, ore 12.30

JAVA 32^
ATALANTA vs INTER – Sabato 14 aprile 2018, ore 20.45

JAVA 33^
INTER vs CAGLIARI – Martedì 17 aprile 2018, ore 20.45

Lajmi i mesiperm eshte mare nga faqja zyrtare e klubit, inter.it.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.