Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 22, 2020

Scroll to top

Top

770 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Ja oraret dhe datat e tre ndeshjeve te para te Interit ne Serie A per kete sezon

ZYRTARE – Ja oraret dhe datat e tre ndeshjeve te para te Interit ne Serie A per kete sezon
Inter Club Staff

Permes nje komunikate zyrtare, Federata Italiane e Futbollit dhe Lega Serie A kane komunikuar oraret dhe ditet e tre javeve te para te kampinatit 2018-19.

Keshtu, Interi do ta luaje ndeshjen e pare diten e diele ne oren 20:30 ne daten 19 Gusht.

Keto jane oraret dhe datat e ndeshjeve me te rendesishme te tre javeve te para ne Serie A:

JAVA E PARE:

1 GIORNATA

JAVA E DYTE: 

SECONDA GIORNATA

JAVA E TRETE: 

TERZA GIORNATA

Nderkohe kujtojme qe ky eshte kalendari i plote i Interit: 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.