Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

497 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Kampionat dhe Kupa: ja kalendari i ferrit i Interit per muajin janar! “Por ka rrezik te larte qe ndeshja…”

ZYRTARE – Kampionat dhe Kupa: ja kalendari i ferrit i Interit per muajin janar! “Por ka rrezik te larte qe ndeshja…”
Inter Club Staff

Nuk do te jete me siguri nje fillim i lehte per Interi ne 2022 sepse gjate rrugetimit do te kete perballje shume te veshtira.

Zikalterit do te fillojne gjithcka qe ne daten 6 janar me Bolognen ne transferte dhem pas ne 22 janar, ne ndeshjen e fundit per janarin, do te perballen ndaj Venezias.

Por problemet per Interin ndodhen midis, ku skuadra e Inzaghit gjate kesaj periudhe do te perballet me tre kundershtare direkt.

Per kalendarin e Interit ka folur sot FcInterNews.it, e cila ka treguar me detaje edhe datat dhe oraret e ndeshjeve te zikalterve.

Gjithcka fillon ne 6 janar dhe perfundon ne 22 janar:

6 janar 2022, ora 12:30

Bologna-Inter | Serie A

9 janar 2022, ora 20:45

Inter-Lazio | Serie A

12 janar 2022, ora 21:00

Inter-Juventus | Supercoppa Italiana (ka nje mundesi reale per tu shtyre si ndeshje)

16 janar 2022, ora 20:45

Atalanta-Inter | Serie A

19 janar 2022, ora 21:00

Inter-Empoli | 1/8 e Kupes se Italise

22 janar 2022, ora 18:00

Inter-Venezia | Serie A

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.