Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

495 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Laxalt tek Empoli: eshte edhe opsioni i ri-blerjes…

ZYRTARE – Laxalt tek Empoli: eshte edhe opsioni i ri-blerjes…
Bujar Berishaj

Dite e zyrtarizimeve ne shtepine e Empolit, qe pervec Matias Vecino nga Fiorentina kane marr gjithashtu ne huazim edhe Diego Laxalt nga Interi. Kjo eshte komunikata e postuar ne faqen zyrtare te klubit toskan:

“Empoli FC komunikon se ka blere per nje kohe te perkohshme sherbimet e Diego Laxalt nga FC Internazionale. Per lojtarin eshte e drejta e blerjes ne favor te klubit toskan dhe nje ri-blerje e mundshme nga ana e Interit. Mesfushori do te paraqitet te shtunen, me shume gjasa, ne qendren sportive te Monteboro.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.