Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 29, 2020

Scroll to top

Top

167 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Marotta flet si drejtues: “Nga sot bej pjese e familjes se madhe te Interit. Tani do nisim…”

ZYRTARE – Marotta flet si drejtues: “Nga sot bej pjese e familjes se madhe te Interit. Tani do nisim…”
Inter Club Staff

Beppe Marotta qe prej dites se sotme eshte drejtuesi me i ri i Interit.

Nga profili zyrtar ne Twitter, klubi zikalter i ka dhene mire se ardhjen drejtuesit dhe keshtu kane ardhur edhe fjalet e tij te para si zikalter.

“Nga sot bej pjese edhe une tek familja e Interit te madh.”

“Per mua eshte nje motiv i nje krenarie te madhe dhe nje karikim i rendesishem fakti qe do te jem administrator i deleguar per anen sportive.”

“Eksperienca eshte shume e rendesishme per mua dhe per jeten time profesionale qe me mbush plot me pergjegjesi.”

“Por nuk jam i frikesuar aspak: do te niset nje rruge e re ku duhet te jem fitues.”

Nderkohe, kjo ka qene video e publikuar ne Twitter nga ai:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.