Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,635 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zyrtare – Monaco blen nje ish Interist!

Zyrtare – Monaco blen nje ish Interist!
Inter Club Staff

Monaco e Claudio Ranierit nuk blen vetem yje te futbollit boteror si Falcao dhe James Rodriguez. Por pas te riut Anthony Martial, klubi Francez ka vene duart mbi nje talent tjeter, kete here tek nje Italian.

Behet fjale per Gaetano Monachello, i rritur tek te rinjte e Interit perpara se te kalonte tek Parma ne 2012. Monachello ka luajtur me Metalurg Donetsk dhe me pas tek Olympiakos Nicosia duke luajtur 13 ndeshje e duke shenuar 7 gola. Tani per klasin 1994, ja tek vjen shanci i madh tek Monaco…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.