Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 25, 2019

Scroll to top

Top

302 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Ne daten 26 tetor asambleja e ortakeve: ja 3 ceshtjet kryesore qe do te diskutohen!

ZYRTARE – Ne daten 26 tetor asambleja e ortakeve: ja 3 ceshtjet kryesore qe do te diskutohen!
Inter Club Staff

Me sa duket, tashme cdo gje eshte zyrtare dhe eshte bere publike nga vete klubi. 

Interi ka bere me dije se data e mbledhjes se asamblese se ortakeve ku do te jene te gjithe aksioneret ne Hotel Magna Pars ne Milano eshte data 26 tetor, ora 14:00.

Nderkohe, duket se jane bere me dije edhe 3 ceshtjet qe do te diskutohen te cilat me sa duket jane shume te rendesishme.

Ato jane si me poshte:

(Kjo ka qene foto e bere publike nga Gazzetta sot dhe e gjeni te perkthyer me poshte)

No automatic alt text available.

1. Aprovimi i bilancit te Fc Internazionale deri me 30 qershor 2018. 

2. Nominimi i Keshillit te Administrimit te FC Internazionale. 

3. Nominimi i kolegeve sindakal te FC Internazionale. 

4. Ceshtje te tjera. 

Kjo dite eshte nje dite shume e rendesishme duke qene se me te gjitha gjasat do te jete dita e lamtumires se Erick Thohir nga detyra si president i klubit dhe ne kete post flitet se do te zgjidhet Steven Zhang.

Por per kete duhet te presim daten e mbledhjes se keshillit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.