Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,575 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Patrick Olsen kalon tek Strømsgodset: Formula e transferimit…

ZYRTARE – Patrick Olsen kalon tek Strømsgodset: Formula e transferimit…
Inter Club Staff

Patrick Olsen largohet nga Interi. Mesfushori Danez udhetoi dje sic ju thame per ne Drammen sebashku me te dashuren e tij, prinderit e tij dhe agjentin.

Sot eshte bere zyrtarizimi i kalimit te tij tek Strømsgodset ne huazim. Klubi kampion ne Norvegji ka shkruar se ka siguruar huazimin e Olsen per te gjithe sezonin e ardhshem qe ne Norvegji mbyllet ne 9 Nentorin qe vjen.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags