Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

733 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Polo eshte i Millionarios. Forma e transferimit eshte… (Foto)

ZYRTARE – Polo eshte i Millionarios. Forma e transferimit eshte… (Foto)
Inter Club Staff

Andy Polo eshte lojtari me i ri i Millionarios, klubit Kolumbian me prestigjoz ne vend.

Sulmuesi Peruan i cili luajti ne Primaveren zikalter qe nga Janari do te huazohet ne Kolumbi keshtu per nje sezon te tere. Kampionati atje do te filloje me daten 20 korrik.

Ja dhe nje foto e Andy Polos me bluzen e ekipit tij te ri:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.