Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

364 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Samuel firmos rinovimin deri ne 2014! “Faleminderit Inter qe beson tek une…”

ZYRTARE – Samuel firmos rinovimin deri ne 2014! “Faleminderit Inter qe beson tek une…”
Inter Club Staff

Interi dhe Walter Samuel do te jene sebashku edhe per nje sezon tjeter.

Tashme vjen edhe zytarizimi nga nje komunikate e Klubit: “I ardhur tek Interi ne 2005, mbrojtesi argjentinas qe ka bere 226 prezenca dhe 15 gola me bluzen zikalter, ka zgjatur kontraten e tij me Interin edhe per nje sezon tjeter. Pra ai do te jete zikalter deri me 30 qershor 2014!”

Por pas zyrtarizimit te kontrates se re me Interin qe do i skadoje ne 2014, Walter Samuel ka lene edhe nje deklarate ekskluzive per inter.it: “Jam shume i lumtur qe kam rinovuar me nje sezon kontraten time. Shpresoj shume ti dhuroj sebashku me shoket e ekipit nje vit pozitiv Interit per ti kembyer besimin njerezve te klubit, qe besojne ende tek une! Faleminderit Inter!

Pra ‘The Wall’ do te luaje edhe nje sezon tjeter me Interin!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags