Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 17, 2019

Scroll to top

Top

6,202 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Shaqiri ka zgjedhur numrin e fanelles

ZYRTARE – Shaqiri ka zgjedhur numrin e fanelles
Inter Club Staff

Xherdan Shaqiri, ne pritje te grumbullimit per ndeshjen ndaj Genoas dhe debutimit te tij me Interi ne Meazza, ka zgjedhur numrin qe do te mbaje mbi shpine ne aventuren e tij te re.

Lojtari zvicerian ka zgjedhur keshtu zyrtarisht numrin 91. Sipas FcInter1908.it, kjo eshte zgjedhja e Shaqirit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.