Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

292 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Simone Benedetti tek Cagliari!

ZYRTARE – Simone Benedetti tek Cagliari!
Inter Club Staff

Kishte dite qe thuhej se transferimi i tij tek Cagliari Calcio ishte i sigurte dhe se e kerkonte me ngulm tranjeri i ri i Ishullorve Zeman dhe duket se tashme gjithcka ka mbaruar dhe eshte zyrtarizuar: Simone Benedetti ka kaluar tek Cagliari, kete gje e komunikon zyrtarisht Interi. Ja dhe komunikata zyrtare e shkurter ne websiten zikalter:

“F.C. Internazionale komunikon se ka shitur ne menyre perfundimtare mbrojtesin Simone Benedetti tek Caglari Calcio.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.