Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

474 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Spendlhofer kalon tek Strum Graz ne Austri!

ZYRTARE – Spendlhofer kalon tek Strum Graz ne Austri!
Inter Club Staff

Lukas Spendlhofer do te largohet nga Interi per ne Austri, ku e pret skuadra e tij e re, Strum Graz. Nje lajm te cilin e kishim thene edhe me pare por sot u be zyrtare sipas komunikates se Interit ne websiten zyrtar dhe ne Twitter:

“F.C. Internazionale komunikon se ka shitur ne huazim me te drejte blerje lojtarin Spendlhofer tek Strum Graz ne Austri.”

Spendlhofer duke pozuar me bluzen e ekipit te tij te ri, Strum Graz.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.