Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

7,174 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Trent Sainsbury vjen tek Interi deri ne qeshor 2017. Komunikata vjen nga Suning…

ZYRTARE – Trent Sainsbury vjen tek Interi deri ne qeshor 2017. Komunikata vjen nga Suning…
Inter Club Staff

Vjen edhe zyrtarizimi i gjithckaje: Trent Sainsbury vjen tek Interi.

Mbrojtesi australian, i klasit 1992, me pashapote angleze, do te zevendesoje numerikisht Andrea Ranocchian ne repartin mbrojtes te Stefano Pioli. Nepermjet profilit ne Weibo, Jiangsu Suning komunikon: “Me konsensusin e lojtarit dhe te Interit, Jiangsu do te huazoje tek Interi deri ne 30 qershor Trent Sainsbury. Faleminderit Sainsbury per kontributin e dhene per Jiangsu dhe qe ka sjelle tek ne krenari de pasion. I urojme mr. Kangur fat ne rrugen e tij te re.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.