Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 12, 2019

Scroll to top

Top

725 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Vjen Rolando ne huazim. Do ti bashkohet Interit pas turneut Amerikan!

ZYRTARE – Vjen Rolando ne huazim. Do ti bashkohet Interit pas turneut Amerikan!
Inter Club Staff

Interi ka zyrtarizuar pak minuta me pare blerjen nga Porto te mbrojtesit Rolando. Kjo eshte komunikata zyrtare e shfaqur ne sajtin zyrtar te Interit:

“Vjen ne huazim nga Porto dhe eshte gati ti bashkohet grupit te Walter Mazzarri: Rolando Jorge Pires da Fonseca, ose sic njihet nga te gjithe si Rolando, i cili ka luajtur me Porton nga sezonit 2008 deri ne 2013, me Napolin sezonin qe shkoi, si dhe me Kombetaren Portugeze nga 2004 (duke perfshire edhe Under21). Mbrojtesi i cili eshte i klasit 1985, me origjine nga Cape Verde i naturalizuar si Portugez, do ti bashkohet grupit zikalter pas turneut ameriken. Interi dhe te gjithe tifozet zikalter i japin atij mirseardhjen.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.