Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

355 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Xherdan Shaqiri eshte nje lojtar i Interit!

ZYRTARE – Xherdan Shaqiri eshte nje lojtar i Interit!
Inter Club Staff

MILANO – F.C. Internazionale komunikon ka arritur qe ka arritur marreveshje me lojtarin e kombetares se Zvicrres, Xherdan Shaqiri deri me 30 qershor 2019.

Klubi zikalter i uron Shaqirit me mireseardhje te ngrohte dhe rifalenderon FC Bayern Munich per bashkpunim dhe FIGC per shpejtesine e intervenimit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.