Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

6,191 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FcInterNews – Operacion shume i kushtueshem, Joao Mario tani eshte me larg Inter, te rejat e fundit…

FcInterNews – Operacion shume i kushtueshem, Joao Mario tani eshte me larg Inter, te rejat e fundit…
  • On 16/08/2016, 19:37

Ndryshon ne menyre te papritur mundesia per te pare Joao Mario tek Inter. Sic raporton FcInterNews, tratativa me Sporting Lisbona per momentin duket se ka ngecur.

Shume, 50 milion euro ne total kerkesa e presidentit Bruno de Carvalho, i cili kerkon 15 milion per huazimin, 30 per blerjen e detyrueshme dhe 5 bonus. Zikaltrit e konsiderojne te egzagjeruar kete shifer, dhe per momentin e quajn te bllokuar.

Ne kete moment vetem nje hap pas i portugezeve do bente qe te rihapej operacioni, agjenti Kia Joorabchian po ben cte jete e mundur qe kjo marveshje mos te deshtoj.

Mund te jete dhe nje loje nervash nga ana e Suning per te bere qe Sporting te ul pretendimet. Priten te reja…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.