Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 14, 2022

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

NOTAT E NDESHJES – “Handanovic eviton te keqen, Dumfries shpetimtari. Nje note skandaloze shkon per…”

14/08/2022, 0:43 |

Inter ka fituar ndaj Lecces ne ndeshjen e pare hapese te sezonit dhe zikalterit kane marre keshtu tre pike qe per nje moment u duk se nuk ishin te mundura.

Nderkohe, keto jane notat e lojtareve pas ndeshjes se pare … Read More

Lecce-Inter, ish-arbitri nuk i beson syve: “Sot ne fushe ndodhi dicka qe arbitri duhet patjeter ta…”

14/08/2022, 0:22 |

Ne studiot e DAZN pak minuta me pare eshte folur per Lecce-Inter dhe i ftuar ka qene edhe ish-arbitri i njohur, Luca Marelli.

Ai ka analizuar disa momente te ndeshjes dhe me sa duket, arbitri i ndeshjes sot ka bere … Read More

INZAGHI SHPERTHEN PAS NDESHJES: “Te tjerat blejne dhe ne jemi favoritet? Nuk dua te me preket aspak…”

13/08/2022, 23:52 |

Inter ka fituar ne sekondat e fundit ndaj Lecces, por ka qene nje ndeshje e merituar plotesisht nga Interi edhe pse gjerat rrodhen keshtu.

Gjithessi, direkt pas perfundimit te ndeshjes, per mikrofonat e Sky Sport ka folur Simone Inzaghi qe … Read More

Inter, i pari qe flet eshte heroi i ndeshjes Denzel Dumfries: “Sa gola do te bej kete sezon? Ne fakt dua…”

13/08/2022, 23:31 |

Direkt pas vershellimes finale te Alessandro Prontera, heroi i ndeshjes se Interit ne Via del Mare, Denzel Dumfries ka folur per mikrofonat e DAZN.

Ai ka treguar mendimin e tij pa ndeshjes qe u fitua pikerisht me nje gol te tij … Read More

INTER, CFARE FILLIMI! Sky Sport zbulon: “E pabesueshme, me mire qe nuk e keni pare se cfare…”

13/08/2022, 23:06 |

Dukej nje ndeshje e veshtire, me nje porte te mallkuar, me nje Vladimiro Falcone qe ngjante si portieri me i mire i te gjitha koherave, por u desh nje Denzel Dumfries ta thyente kete mallkim.

Eshte pikerisht hollandezi i krahut … Read More

E FUNDIT NGA LECCE – “Inzaghi i habit te gjithe: nuk ka futur ne formacion nga minuta e pare…”

13/08/2022, 18:05 |

Inter vetem pas pak do te debutoje ne Serie A kunder Lecces por me sa duket Simone Inzaghi ka vendosur te surprizoje menjehere.

Per kete gje ka shkruajtur pak minuta me pare FcInter1908.it, e cila tregon se ka nje surprize … Read More

Inter, cfare efekti te skuadra fjalet e Inzaghit ne konference: “Behet me dije se lojtaret kane reaguar duke…”

13/08/2022, 13:47 |

Me sa duket fjalet e Simone Inzaghit kane pasur nje efekt te madh edhe te tifozeria, por edhe te skuadra zikalter.

Per kete gje flet sot Corriere dello Sport, e cila tregon gjithcka cfare ka ndodhur diten e djeshme ne … Read More

Inter, ndodh e papritura? “Klubi mund te nderroje sponsor shume shpejt: nje oferte e rendesishme direkt nga…”

13/08/2022, 13:45 |

Ne shtepine Inter ka filluar te levize dicka per sa i perket sponsorave. Per kete flet sot Tuttosport ne numrin e saj te perditshem.

Ne fakt, klubi zikalter me sa duket po kerkon qe te zevendesoje ne kohe DigitalBits qe … Read More

Antonio Conte zbulon: “Nuk e dini pse Romelu Lukaku eshte rikthyer tek Inter? Sepse ai atje…”

13/08/2022, 13:42 |

Antonio Conte dhe Romelu Lukaku: nje raport qe ne shtepine Inter eshte admiruar shume mire dy sezone me radhe.

Tekniku sot eshte te Tottenam, por ai shpesh here ende pyetet per te kalauren e tij dhe sidomos per belgun e … Read More

Lojtari i Lecces sulmon Inzaghin: “Po eshte e vertete. Inzaghi me ka larguar nga skuadra sepse isha nje…”

13/08/2022, 13:33 |

Do te jete Gabriel Strefezza nje nga lojtaret e Lecces qe do duhet te mbahet me kujdes te madh nga lojtaret zikalter.

Ai eshte nje nga me te talentuarit e skuadres pugliese dhe ka dhene nje interviste per La Gazzetta dello … Read More

Inter, cfare fshihet pas fjaleve te Inzaghit per Gosens dje? “Me sa duket tranjeri ka marre ne pune nje…”

13/08/2022, 13:33 |

Robin Gosens diten e sotme do te marre fanellen e titullarit nga ana e Inzaghit me shpresen per te mos e leshuar me.

Gjermani qe shihej me prapa se shoket nga ana e gjendjes fizike duket se ja ka dale … Read More

Inter, tranjeri i Belgjikes i paralajmeron te gjithe: “Shume nuk e kuptojne, por Lukaku tek Inter ka gjetur nje…”

13/08/2022, 13:33 |

Diten e sotme Romelu Lukaku do te beje debutimin e tij te dyte me fanellen zikalter ne fushen e Lecces ne Puglia.

Per belgun do te shenohet keshtu rikthimi ne Serie A pas nje viti mungese pas eksperiences se veshtire … Read More

E FUNDIT NGA FCIN – Inter sapo ka marre nje propozim nga agjentet e nje lojtari: “Nje parameter 0, sapo ka mbyllur kontraten me…”

13/08/2022, 13:33 |

Ne kete moment, skuadra e Interit ka nevoje per nje mbrojtes qendre qe mund te marre vendin e Andrea Ranocchias.

Deri me tani drejtuesit kane marre kohe per te vleresuar cdo mundesi, por bindja eshte se buxheti nuk eshte shume … Read More

Inter dhe prapaskena qe beri realitet nje nga goditjet me te bukura te merkatos: “Inzaghi vete ka telefonuar Zhang per…”

13/08/2022, 11:35 |

Inter do te beje prezantimin e saj sot ne Serie A ne Via del Mare kunder Lecces, skuadres se sapo ngjitur kete sezon.

Ne kte ndeshje, Inter eshte e karikuar dhe gati te perdore edhe disa nga goditjet e saj … Read More