Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2021

Scroll to top

Top

Ne plan te pare

Sky Sport zbulon: “Gasperini me dy mungesa te rendesishme ne San Siro: Atalanta humbet perfundimisht…”

24/09/2021, 21:09 |

Diten e neserme ne oren 18:00 ne Meazza do te luhet nje nga ndeshjet me te rendesishme te gjithe Serie A.

Ne fushen e lojes do te zbrese Interi i Inzaghit dhe Atalanta e Gasperinit ne nje ndeshje qe premton … Read More

Luca Toni nuk ka asnje dyshim: “Ja kush eshte skuadra qe ka sulmin me te mire: e pabesueshme qe…”

24/09/2021, 21:06 |

Ka qene nje dite e mbushur me komente te ndryshme nga ish-lojtare dhe tranjer dita e sotme ne Itali.

Njeri prej atyre qe ka folur per mediat ka qene edhe ish-sulmuesi i njohur, Luca Toni, i cili eshte ndalur edhe … Read More

INTER-Atalanta, Inzaghi zgjedh formacionin por ka vetem nje dyshim: “Nuk e di nese duhet te aktivizoje apo jo…”

24/09/2021, 20:40 |

Pas fitores se rendesishme ne fushen e Fiorentines, Inter do te kete nje tjeter ndeshje te rendesishme dhe te komplikuar.

Perballe do te jete skuadra e Gasperinit, Atalanta, e cila ka qene gjithmone nje kocke e forte per Interin vitet … Read More

E FUNDIT NGA IL SOLE 24 ORE – “Ja ku mund ta shese Zhang Interin: dy grupe te fuqishme mund te marrin klubin.”

23/09/2021, 17:20 |

Nje hije e madhe e Shteteve te Bashkuara ne futbollin Europian. Pas blerjes se Genoas nga fondi 777 Partners, il Sole 24 Ore analizon vullnetin gjithmone ne rritje te investitoreve amerikane ne futbollin europian dhe ne vecanti ne Itali.

Nderkohe, … Read More

Inter, bombe nga Spanja: “Marotta shume afer nje super goditje me parameter 0: ka ndalur cdo diskutim rinovimi.”

23/09/2021, 17:20 |

Inter po konfirmohet ne fushen e lojes qe eshte perseri ne nje nivel teper te larte edhe kete sezon pasi u shpall Kampione e Italise sezonin e shkuar.

Por duket se zikalterit po punojne fort edhe jashte fushes se lojes, … Read More

Gazzetta zbulon: “Inter, a e dini kush eshte sekreti i Inzaghit? Quhet Ripert, eshte totalisht i fiksuar me…”

23/09/2021, 17:20 |

“Rregulli i pare: te mbahet gjithmone nje sjellje e mire. Eshte nga kjo baze qe Simone Inzaghi e ka filluar aventuren e tij tek Interi.”

E shkruan kete mengjes La Gazzetta dello Sport, e ciola shpjegon se si puna e … Read More

Inter, gati nje sulm total per lojtarin e Atalantes? “Marotta e ka te preferuanin e tij: ai shihet perfekt per…”

23/09/2021, 17:20 |

Shume oferta por Robin Gonses per momentin nuk ka levizur nga Bergamo: sot per sot, Atalanta ka refuzuar cdo oferte.

Por Calciomercato.com thote se jo cdo gje eshte kaq e sigurt nga sa duket: “Deri ne kete moment, Inter, Leicester. … Read More

TOP 11 – Inter, tre lojtare zikalter perzgjidhen ne formacionin e javes te Serie A: “E papritur te shohesh prezent edhe Vecinon.”

23/09/2021, 17:20 |

Interi sapo ka fituar ndaj Fiorentines me rezultatin 1-3 perpara dy ditesh ne nje nga fushat me te veshtira te Serie A, por kjo jave ende nuk eshte mbyllur.

Diten e sotme pritet te luhen edhe kater ndeshje te tjera … Read More

Milan, Pioli i paralajmeron te gjithe: “Nuk e di nese ne Serie A ka ndonje me te forte se Milani. Ne jemi…”

23/09/2021, 12:06 |

Stefano Pioli, tranjeri i Milanit ka folur dje pas ndeshjes se fituar ndaj Venezias dhe ka hedhur kandidaturen e tij per Scudetton.

“Mendoj se pese ndryshimet jane te drejta: eshte e qarte qe duhet te jemi gjithmone te kujdesshem perpara … Read More

Gazzetta jep alarmin per Dumfries: “Prit sepse nuk keni pare asgje akoma: Interi ende nuk…”

23/09/2021, 11:21 |

Njembedhjete shenues te ndryshem per tetembedhjete gola ne vetem pese ndeshjet e para te Serie A.

Nje nisje shume dominuese per Interi ne Inzaghit nga ana e sulmit ne kete fillim sezoni dhe ky eshte nje tregues i madh i … Read More

Inter-Atalanta, Inzaghi zgjedh formacionin qe tani? “Ai nuk ka asnje dyshim: ne fushe zbret edhe…”

23/09/2021, 10:32 |

Ende nuk ka mbaruar java e peste e Serie A por ne shtepine zikalter po mendojne direkt per ndeshjen e radhes pas fitores ndaj Fiorentines.

Interi do te perballet me Atalanten ne Meazza, ndeshje kjo e vlefshme per javen e … Read More

SportMediaset zbulon te gjithe prapaskenen: “Ky lojtar i Interit ishte bllokuar nga Juventusi por Interi ja doli ta merrte sepse…”

22/09/2021, 20:18 |

Nje Inter i madh qe ne fushen historikisht te veshtire si ajo e Fiorentines ishte ne gjendje te dergonte nje mesazh te forte per te gjithe pjesemarresit e kampionatit.

Nje fitore, si ajo e skuadres se Inzaghit, qe peshon shume, … Read More

Inter, Inzaghi nuk ka asnje lidhje me Conten: “Si fillim, dua te falenderoj klubin tim qe me ka…”

22/09/2021, 18:57 |

Pas intervistave ne televizion, Simone Inzaghi eshte ndalur te flase edhe ne konferencen per shtyp pas 3-1 ne Franchi.

Keto kane qene fjalet e tij menjehere pas ndeshjes:

A eshte kjo mister nje fitore prej skuadre te madhe?

“Mendoj se … Read More

Inzaghi nuk permbahet pas ndeshjes: “E mbani mend? Ne vere askush nuk tha nje gjysme…”

22/09/2021, 12:53 |

Naten e djeshme Interi ka dale nga fusha e Fiorentines me nje fitore te madhe qe dergon nje sinjal te forte per te gjithe.

Zikalterit kane fituar 1-3 nje ndeshje qe ne pjese ne pare po e humbisnin 1-0 dhe … Read More