Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Notat

NOTAT – Sa here duhet, Danilo eshte aty. Nderkohe, me i miri i ndeshjes ka vetem nje emer!

02/08/2020, 0:35 |

Interi arrin te fitoje ne Bergamo dhe siguron keshtu vendin e dyte ne kete kampionat te Serie A duke u renditur vetem nje pike larg vendit te pare.

HANDANOVIC 6 – Pas tre clean sheet radhazi me Fiorentinen, Genoan dhe Napolin, ja … Read More

NOTAT – D’Ambrosio nje bekim, Borja Valero plak? Jo, i cmuar. Ndersa Lautaro Martinez…

29/07/2020, 0:14 |

Interi arrin te fitoje ndaj Napolit duke luajtur nje ndeshje mjaft solide sot ne San Siro e duke marre keshtu tre piket.

Nderkohe, keto jane notat e ndeshjes.

HANDANOVIC 6,5 – Pas goditjes qe merr nga Milik, rikthehet te prese cdo … Read More

NOTAT – Inter sot per sot eshte vetem Lukaku. Skriniar nje tmerr i vertete. Conte nuk po njihet me!

10/07/2020, 0:19 |

Inter del nga transferta e Verones vetme me nje pike ne nje ndeshje ku fare mire mund ta kishte mbyllur me fitore nese do ishte treguar me e kujdesshme.

Nderkohe, keto jane notat e ndeshjes:

HANDANOVIC 5 – Peson gol te … Read More

NOTAT – Sanchez kurre banal, Young dhe Moses si asnjehere. Me i miri ne fushe? Nuk ka dyshime!

01/07/2020, 21:59 |

Interi fiton nje ndeshje te dominuar ndaj Brescias me rezultatin 6-0 ku e gjithe skuadra tregoi nje nivel shume te mire loje.

Nderkohe, keto kane qene notat e ndeshjes:

HANDANOVIC 6 – Clean sheet, dhe keto kohe dicka e tille eshte … Read More

NOTAT – Kesaj radhen diferencen e bejne rezervat. Eriksen le per te deshiruar, ndersa me i miri ne fushe eshte Bastoni!

29/06/2020, 0:11 |

Inter fiton me frymen e fundit ndaj Parmes duke permbysur keshtu rezultatin vetem ne minutat e fundit me dy gola nga mbrojtesat.

Nderkohe, keto jane notat e lojtareve zikalter:

HANDANOVIC 6 – Goli i Gervinho eshte i pakapshem dhe ai normalisht … Read More

NOTAT – Perisic, ndeshje serioze. Icardi, me mire ne rolin e 10. De Vrij, pavendosmeri fatale.

22/12/2018, 21:32 |

Keto jane notat per ndeshjen kunder Chievo-s, Interi meritonte fitoren por finalizimet ne pjesen e dyte mungojne, pavaresisht rasteve te shumta.

HANDANOVIC 5.5 – Ben nje pritje madheshtore ne goditjen me koke te Pellisier, por ne rastin e golit te … Read More

NOTAT – Politano me i miri. Spalletti, por que? Sa shume kushtojne zgjedhjet e Gagliardinit dhe Asamoas

08/12/2018, 0:03 |

Ndeshja e pare e javes ne Serie A, ajo e Interit ne transferte ndaj Juventusit per fatin e keq te zikalterve u mbyll me rezultatin 1-0 per Juventusin.

Interi nuk arriti te kthente ne gola te pakten tre raste te … Read More

NOTAT – Keita dhe Icardi e tentuan, Perisic jo. Brozo hedh ne kosh tre piket.

03/12/2018, 0:22 |

Keto jane notat e lojtareve zikalter ne ndeshjen kunder Romes. Ndeshje qe mbaroi ne barazim, me rezultatin 2-2. Me poshte do te keni vleresimin e lojtareve.

HANDANOVIC 6 – Ne minutat e para arrin te largoja disa topa jo … Read More

NOTAT – Borja Valero MVP, nuk eshte ky Nainggolan-i qe njohim. Reparti mediano-s poshte, Skriniar dhe De Vrij mire, por…

29/11/2018, 0:35 |

Mbaron 1-0 ndeshja midis Tottenham dhe Inter ne Wembley. Keto jane vleresimet e lojtareve zikalter per ndeshjen kunder Tottenham, ne Champions League.

HANDANOVIC 6 – Tottenham sulmon pafundesisht, por ai vuan me pak sesa pritshmerite e tij. I pafajshem ne … Read More

NOTAT – Keita, tashme mos u ndal me. Lautaro shkelqim prej Top Player. Por eshte Politano, ai qe e shpartallon ndeshjen.

25/11/2018, 0:17 |

Interi e nis ne menyren me te mire te mundshme serine e ndeshjeve pas pauzes se kombetareve.

Ndeshja mbaroi me rezultatin 3-0 kunder Frosinone-s, me gola te realizuar nga Keita Balde, dopiete dhe Lautaro Martinez.

Me poshte keni vleresimet ne … Read More

NOTAT – Handanovic fluturon dhe shpeton, por mbrojtja le per te deshiruar.

11/11/2018, 16:40 |

Keto jane notat per ndeshjen Atalanta-Inter, nje performance jo e nivelit te Interit qe kemi pare keto 7 ndeshje.

HANDANOVIC 7 – Pak mbas minutes se 3′, gjendet gati per dopio pritje ndaj Zapata-s dhe Hateboer. Kalohet nga krosi … Read More

NOTAT – “Skriniar monstruoz, Politano vlen per Champions. Brozo i lodhur. Lautaro keshtu luhet”.

07/11/2018, 0:46 |

Keto jane notat per ndeshjen e Champions League, Inter-Barcelona:

HANDANOVIC 7 – Pret gjithcka qe mund te prese, me pas Malcom e ndeshkon me nje gjuajtje te shpejte, atehere kur dukej gjithcka e mbyllur. A mund te bente mrekulline edhe kunder … Read More

NOTAT – Gagliardini dhe Joao Mario masterclass, Politano madheshtor.

03/11/2018, 18:48 |

HANDANOVIC 6 – Vetem Lazovic provon te krijoje ndonje bezdisje, mbas disa gabimeve naive, shikon qe niveli i ndeshjes per te, bie deri aty sa ben veprime bazike.

D’AMBROSIO 6.5 – Ne pjesen e pare Grifone-t provojne te kalojne … Read More

NOTAT – Handanovic i pakalueshem, Icardi i pagabueshem. Vetem Perisic eshte ai qe…

30/10/2018, 0:44 |

Interi arrin te fitoje ndaj Lazios nje ndeshje shume te rendesihme duke dominuar totalisht ne cdo copez te saj. 

Zikalterit hodhen ne tapet skuadren nga kryeqyteti me rezultatin 0-3 ne Olimpico.

Keto jane notat e ndeshjes nderkohe:

HANDANOVIC – … Read More