Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Nga tifozet

Thohir: “Mancini? Prisni, shume shpejt do te kete nje komunikate zyrtare qe…”

14/11/2014, 17:07 |

Erick Thohir mesa duket ka qene ai qe ka dashur te beje kete ndryshim tek Interi. Si mund ta shikonte Interin ne ate gjendje, ku edhe Moratti ne nje fare menyre vendosi te largohej edhe per shkak te … Read More

Curva Nord gezon: «Fitorja e te gjithe interistave».

23/01/2014, 11:51 |

Ne nje komunikate ne sitin e tyre diten e djeshme, Curva Nord ka publikuar nje shkrim falenderues dhe plot ndjenje : «Duam te falenderoje personat e shumte qe kane derguar mijera mesazhe falenderimi, te gjithe Inter Club-et, te … Read More

Curva Nord: “A kemi nje President? Shitja e Guarin dicka e papranueshme. Duam qe…”

20/01/2014, 18:49 |

Curva Nord Interiste nuk eshte dakord me shkembimin e Guarin me Vucinic, dhe per kete gje nepermjet nje komunikate publike ne uebsajtin e tyre zyrtar deshiron te shprehe tere pakenaqesine. E sjellim tek ju ne shqip kete komunikate:

Read More

Inter, ndeshja e Curva Nord. “Nuk do te na keni kurre ashtu sic deshironi ju…”

26/10/2013, 23:42 |

Gjate ndeshjes me Veronen del ne skene protesta e ultrasve te Interit kunder rregullave te diskriminimit territorial. Pjesa e Curva Nord ishte e ndare ne dy pjese dhe shtrohej pyetja: “Cilen pjese mendoni te mbyllni?”

Inter-Verona … Read More

Nota dhe vleresimi i merkatos zikalter sipas tifozeve shqiptare (pjesa 2)

04/09/2013, 15:30 |

Miresevini ne rubriken me te re te inter.al, ku tifozet shqiptare kane mundesi te shprehim mendimin e tyre. Kete rradhe flitet per merkaton e kesaj vere, ku secili kishte mundesi te jepte mendimin mbi merkaton e zhvilluar nga … Read More

Nota dhe vleresimi i merkatos zikalter sipas tifozeve shqiptare (pjesa 1)

03/09/2013, 23:22 |

Miresevini ne rubriken me te re te inter.al, ku tifozet shqiptare kane mundesi te shprehim mendimin e tyre. Kete rradhe flitet per merkaton e kesaj vere, ku secili kishte mundesi te jepte mendimin mbi merkaton e zhvilluar nga … Read More