Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Shtypi i Dites

SHTYPI I DITES – “Interi eshte rikthyer, por nuk eshte rikthyer ende…” (22 shkurt 2019)

22/02/2019, 10:52 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 22 shkurt 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

Interi eshte rikthyer. Icardi akoma jo. Europa League: Rapid Vienna mundet 4-0.

E … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, vjen goditja e pare. Por po behet gati rruga edhe per…” (25 Janar 2019)

25/01/2019, 11:39 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 25 janar 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Inter, ja rruga per Barella. Po kerkohet marreveshja per ne qershor.”

E perditshmja … Read More

SHTYPI I DITES – “Icardi dhe Piatek, fillon qe tani derbi i golave. Nderkohe Skriniar…” (24 Janar 2019)

24/01/2019, 11:08 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 24 janar 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Icardi-Piatek, derbi i ri i golit. Perpara gjithcka per rinovimin e kapitenit zikalter.”

Read More

SHTYPI I DITES – “Te gjithe flasin per Mauro Icardin. Nderkohe Corriere frikeson…” (10 Janar 2019)

10/01/2019, 11:26 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 10 janar 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Nuk ka paqe per bomberat argjentinas. Icardi, Inter 100.000 euro gjobe. Grusht … Read More

SHTYPI I DITES – “Kazino Real: kriza e tyre ndez merkaton: dy ne drejtim te Interit dhe Icardi…” (08 Janar 2019)

08/01/2019, 11:21 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 08 janar 2019, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Interi ne kerkim te floririt. Endrra mbetet Modric.”

E perditshmja tjeter … Read More

SHTYPI I DITES – “Te gjitha gazetat italiane ne nje mendje: Super goditje nga Inter…” (05 Janar 2019)

05/01/2019, 12:01 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 05 janar 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Te rinj dhe shume te kerkuar. Ja vlera dhe skuadrat e interesuara. … Read More

SHTYPI I DITES – “Marotta me tre objektiva te qarte ne merkato…” (20 Dhjetor 2018)

20/12/2018, 11:34 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 20 dhjetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Marotta ne merkato: Modric ne shenjester me Barellan dhe Tonalin.”

E … Read More

SHTYPI I DITES – “Icardi sfidon Ronaldon. Do te jete nje duel i…” (05 Dhjetor 2018)

05/12/2018, 11:12 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 05 Dhjetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Fillon qe tani Juve-Inter. Icardi dhe Allegri njezeri: “le ta luajme kete … Read More

SHTYPI I DITES – “Italia per poker. Ne pjate jane plot 250 milione euro!” (27 Nentor 2018)

27/11/2018, 10:16 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 27 Nentor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan bujshem per Interin:

“Italia per poker. Ne pjate 250 milione euro. Inter: ja te … Read More

SHTYPI I DITES – “Black Friday i merkatos. Nderkohe Interi e ka mendjen tek Modric. ” (23 Nentor 2018)

23/11/2018, 10:42 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 23 Nentor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan bujshem per Interin:

“Eshte nje Inter ‘cepi’: ka me shume goditje kendi se askush … Read More

SHTYPI I DITES – “Icardi po rregullon shenjestren: mungon vetem Bergamo dhe ai…” (10 Nentor 2018)

10/11/2018, 10:59 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 10 Nentor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

Nuk ka ndonje titull specifik per Interin.

E perditshmja tjeter italiane, Corriere … Read More

SHTYPI I DITES – “Spalletti ka edhe dite feste. Nderkohe ‘lufte’ Materazzi-Balotelli…” (20 Tetor 2018)

20/10/2018, 5:13 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 20 Tetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Neser 78 mije persona ne stadium. Derby per ne te dy! Spalletti … Read More

SHTYPI I DITES – “Icardi super besnik premton dashuri per Interin. Mazzola deklaron…” (19 Tetor 2018)

19/10/2018, 9:33 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 19 Tetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“Besniku Icardi. Mund te largohesha, por Interi eshte shtepia ime. Argjentinasi heq … Read More

SHTYPI I DITES – “Spalletti do te tentoje te beje shah-mat. Nderkohe Milito…” (18 Tetor 2018)

18/10/2018, 8:59 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 17 Tetor 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

Kjo eshte faqja e pare e te famshmes La Gazzetta dello Sport dhe shkruan per Interin:

“5 levizjet e Spallettit. Inter: tekniku deshiron te zere shah mat ne … Read More