Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Ekskluzive ICA

Speciale – Sa surprize e bukur: Pioli nje tifoz zikalter qe femije e po keshtu gjyshi, babai, mamaja dhe djali i tij!

10/11/2016, 17:39 |

Interist perbrenda. Gjyshi, babai, mamaja dhe femijet. Familja e Piolit ka ngjyrat zikalter si lekure, dhe tani qe Stefano eshte bere tranjer i Interit, gezimi eshte i dyfishte, trefishte i disafishte.

Endrra klasike qe realizohet, mbyllje … Read More

FOTO – Njihuni me mire me bluzen e pare dhe te dyte te sezonit te ri te Interit!

06/07/2016, 10:34 |

 

MILANO – Interi ka prezantuar sot me ne fund bluzen e pare dhe te dyte te sezonit 2016-2017. Keshtu, skuadra zikalter do te luaje ne sezonin e ri me bluzat e reja Home dhe Away qe pasqyrojne si pasionin e … Read More

Bluza e Interit per sezonin 2016-2017

28/06/2016, 9:51 |

Sajti i njohur footyheadlines.com, i specializuar ne zbulimin e bluzave te reja te skuadrave te futbollit boterore, ka publikuar gjate dites se djeshme nje dizajn te ri per bluzen e Interit qe pritet te perdoret ne sezonin qe … Read More