Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Nga Stervitja

Corriere – Interi eshte ne medyshje se ku te zhvilloje grumbullimin veror 2019: ja dy opsionet

15/10/2018, 20:26 |

Inter-i shikon drejt se ardhmes dhe jo vetem ne merkato. Per te programuar edhe sezonin e ardhshem, pavaresisht se eshte akoma larg. Ne rishikimin e alternativave, eshte edhe rikthimi ne antikitet persa i perket grumbullimit veror, me grumbullimin ne mal … Read More

Appiano Gentile, prezent Nainggolan dhe Brozovic…

14/10/2018, 16:47 |

Gjesti i duhur nga Brozo dhe Nainggolan qe jane paraqitur ne Appiano Gentile per stervitje.

Radja Nainggolan dhe Marcelo Brozovic nuk njohin pushime. Te dy futbollistet zikalter, pavaresisht se kane probleme te vogla muskulare, jane paraqitur rregullisht ne Appiano Gentile,Read More

Sky – Ja pse mungon sot ne grumbullim Lautaro Martinez, De Vrij dhe Asamoah

09/07/2018, 12:48 |

Te gjithe ne Appiano Gentile, me perjashtim te tre blerjeve te reja. 

Behet fjale per Stefan De Vrij, Kwadwo Asamoah dhe Lautaro Martinez.

Mungesa e tyre me sa duket lidhet me disa ceshtje burokratike te cilat SkySport pak minuta me … Read More

Brozo shenjestron Lazion: gol epik ne stervitje! (VIDEO)

17/05/2018, 22:44 |

Ne javen me te rendesishme ne sezonin e Interit, Marcelo Brozovic eshte gati te kap enderren Champions League.

E ka treguar me hashtags gjate jave te kaluara dhe e ka treguar edhe ne fushe, me paraqitje dhe angazhim per t’u … Read More

Appiano Gentile – Inter, stervitje ne mengjes: skuadra stervitet ne dy grupe

29/04/2018, 18:10 |

Pak ore pas ndeshjes me Juventus, Interi eshte kthyer ne fushe ne Qendren Sportive Suning per te kryer stervitjen e mengjesit.

Puna ka filluar ne palester me skuadren te ndare ne dy grupe ne baze minutave te luajtur kunder skuadres … Read More

Inter-Juventus, se shpejti stervitja. Spalletti dhe skuadra do te qendrojne…

27/04/2018, 13:08 |

Inter eshte gati qe grumbullohet ne qendren sportive Suning per stervitjen e sotme.

Spalletti tashme ka rritur dhe eshte gati per te stervitur lojtaret ne menyre qe te kene qasjen e duhur per te perballur Juventusin.

Vecino duhet ta … Read More

Drejt Inter-Juve, Spalletti buzeqesh: Vecino ne forme ne stervitje dhe shenon 4 gola

25/04/2018, 23:21 |

Luciano Spalletti mund te buzeqesh.

Sipas sajtit zyrtar te Interit, Matias Vecino eshte shfaqur ne nje forme te mire sot ne stervitje duke shenuar plote 4 gola ne ndeshjen stervitore qe u zhvillua ne fund te stervitjes.

Nje sinjal … Read More

Premium – Emergjence ne shtepine zikalter: Borja Valero largohet nga stervitja e sotshme sepse…

25/04/2018, 15:01 |

Ne shtepine zikalter nuk jane aspak te qete. 

Pasi mungesa e Roberto Gagliardinit eshte e sigurt tashme, per Spallettin  ka vetem dhimbje koke duke pare numrin e mesfushoreve.

Por problem tjeter i madh eshte edhe forma e Matias Vecino qe … Read More

Appiano Gentile – Inter stervitet ne dy grupe: bashkangjiten edhe disa lojtare nga Primavera

23/04/2018, 18:24 |

Ka nisur ne palester stervitja e mengjesit per Interin, i ndare ne dy grupe.

Kush ka luajtur me Chievon, sic raporton sajti zyrtar i klubit zikalter, pas zgjatjeve ne palester ka punuar pastaj ne fushe.

Ata qe nuk kane … Read More

Spalletti konfirmon, Candreva drejt rikithimit

16/04/2018, 19:18 |

Te shtunen e kaluar ne Bergamo ka mbetur ne pankine.

Nje problem ne kavilje beri qe Antonio Candreva te mos ia dal dot qe te luaj duke e detyruar keshtu t’i shoh shoket e skuadres nga pankina.

Por ne … Read More

Interi stervitet edhe ne Pashke. Sot eshte punuar…

02/04/2018, 18:02 |

Interi punon edhe ne ditet festive.

Kalendari parasheh lodhje, pas dy ditesh eshte koha serish per kampionatin. Ne program nje ndeshje e rendesishme si derby me Milanin.

Ne raportimin e sajtit zyrtar thuhet: “Stervitja ka filluar ne palester me nxemje … Read More

Drejt Inter-Verona, stervitje e dyfishte ne Appiano Gentile: raporti

27/03/2018, 20:59 |

Stervitje e dyfishte per Interin e Luciano Spallettit para ndeshjes te se shtunes kunder Veronas.

Stervitja e mengjesit eshte zhvilluar ne palester duke punuar fizikisht. Ne anen tjeter, skuadra ka zbritur pasdte ne fushe per nje seri mini-ndeshjesh me nje … Read More

Icardi dhe Perisic ne Appiano per tu rikthyer ne fushe ndaj Beneventos. Per Mirandan…

19/02/2018, 11:57 |

Sot Mauro Icardi mbush 25 vjec. Kapiteni i Interit po punon per tu rekuperuar nga demtimi muskular dhe shpreson qe te jete ne fushe te shtunen ne darke ndaj Beneventos. Demtimi ne kofshe eshte pesuar ne stervitjen perpara ndeshjes ndaj … Read More

Lojtaret ‘big’ dhe te rinjte te gjithe menjehere nen lupen e Spalletit!

11/07/2017, 11:58 |

Dje kane mberritur te gjithe ne kohe edhe lojtaret qe kane qene te grumbulluar me kombetaret plus dy blerjet e reja, me perjashtim te Medel qe eshte me leje duke qene se ka luajtur te plote Confederations Cup. 

Read More