Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 1, 2020

Scroll to top

Top

Uncategorized

Sky Sport zbulon gjithcka: “Conte, cfare surprize ndaj Borussia Monchengladbach: ai ka vendosur te ule ne stol…”

30/11/2020, 18:22 |

Me sa duket, Antonio Conte e paralajmeroi gjithcka sot ne konference per shtyp ku ai foli per Hakimin.

Fjalet e tranjerit zikalter ishin shume te qarta per mbrojtesin e krahut maroken, ku ai tha se ka ende shume pune per … Read More

Inter, Conte me ne fund dorezohet: “Ai ka vendosur bashke me skuadren qe te heqe dore nga ideja e lindur ne vere per…”

30/11/2020, 18:20 |

Nje pergatitje praktikisht inekzistente, dhe rezultatet nuk eshte se kane qene shume te mira per tranjeret deri me tani.

Por keto faktore, kane ndikuar shume edhe te Antionio Conte, qe me sa duket bashke me skuadren kane vendosur te heqin … Read More

Piccinini, cfare fjalesh per Conten: “Interi sulmohet nga mediat? Conte do te beje viktimen. Ca donte ai tek Interi?”

30/11/2020, 18:14 |

Nje pergjigje shume e mire ajo e Interit ne Reggio Emilia, kunder Sassuolos. Nderkohe, ne studion e Sky Sport, Sandro Piccinini ka komentuar keshtu paraqitjen e Interit.

Ai eshte ndalur shume nderkohe edhe te fjalet e Antonio Contes pas ndeshjes, … Read More

Gazzetta ngre alarmin: “Inter, ndaj Borussias ne menyre te papritur ne mesfushe do te luaje…”

30/11/2020, 18:03 |

Interi po behet gati qe te perballet ne nje takim shume delikat. Zikalterit, kunder Borussia Moenchengladbach do duhet te luajne pa lojtarin e skualifikuar, Vidal.

Por pervec Vidal, Radja Nainggolan do te mungoje gjithashtu sepse ka pesuar nje demtim muskular ne … Read More

Ranocchia, cfare fjalesh: “Tentojne gjithmone te hedhin poshte Interin: tani flisni per Hakimin, por ai…”

30/11/2020, 17:57 |

Ne konferencen per shtyp perpara Borussia Monchengladbach, bashke me Conten ka qene edhe Andrea Ranocchia.

Keto kane qene fjalet e mbrojtesit zikalter.

A ka qene i rendesishem perballja e ndodhur ne dhomat e zhveshjes pas Real Mardid per ndeshjen me … Read More

Inter, blindohet totalisht nje lojtar ne menyre surprize: “Konfirmohet absolutisht deshira per ti rinovuar kontraten.”

30/11/2020, 17:48 |

Nje nje vit e gjysem te Antonio Contes, tashme eshte e qarte per te gjithe se sa shume e vlereson tekniku Roberto Gagliardinin.

Numri 5 i zikeltarve i ka ofron teknikut me sa duket ekuilibrin e rekuperimit te topit, por … Read More

Conte ‘ngel’ ne klase Hakimin? “Duhet te punoje fort. Eshte tek Interi ketu, nuk eshte njesoj sikur te jete…”

30/11/2020, 17:42 |

Eshte radha per ndeshjen e radhes ne fazen e grupeve ne Champions League per Interin qe do te luaje neser ndaj Borussia Moenchengladbach.

Antonio Conte ka folur perpara kesaj ndeshjes diten e sotme per gazetaret e pranishem.

Cfare duhet bere qe … Read More

FcIN zbulon: “Steven Zhang po tenton nje goditje alla-Young ne sulm? Ja detajet: po kerkohet me ngulm…”

30/11/2020, 11:31 |

Kurre si ne keto dite, Olover Giroud nuk e ka menduar kaq shume nje largim nga Londra dhe nga Chelsea.

Sulmuesi i Blues ka gjetur shume pak hapsira aty sepse sulmi i tyre eshte i mbipopulluar me lojtare dhe Lampard … Read More

Inter, cfare lajmi: “Marotta ka vendosur: eshte hequr nga merkato nje lojtar i skuadres aktuale: ja detajet.”

30/11/2020, 11:26 |

Me sa duket ka ardhur nje lajm shume i madh per te gjithe tifozet e Interit qe kane qene mbeshtetes te Milan Skriniar edhe ne nje moment kur gjerat per te nuk po shkonin aspak mire.

Tifozet zikalter kane qene … Read More

Gazzetta zbulon: “A e dini pse Lukaku sdo te jete kurre si Icardi? Sepse kur Romelu beri sherr me Brozovic, ai…”

30/11/2020, 11:22 |

Romelu Lukaku ka nje peshe shume te rendesishme ne dhomat e zhveshjes se Interit dhe kjo gje dihet tashme.

Jo vetem per golat e shenuar, ashtu si shpjegon La Gazzetta dello Sport, por edhe per shume gjera te tjera.

“Rom … Read More

Inter, ne dhomat e zhveshjes ka dale nje lider surprize: “Eshte ai qe ka uleritur me shume pas Real Madrid: ishte hera e pare qe…”

30/11/2020, 11:18 |

Interi po provon qe te dale nga momenti i veshtire. Fitorja me Sassuolon i ka dhene shume besim skuadres dhe kapitenit te saj.

Por me sa duket, ky moment ka qene pikerisht momenti ku ka dale ne pah nje lider … Read More

Inter, Conte po kerkon nje lojtar me ze te larte: “Ai e kerkon me patjeter tek Interi sa me shpejt: Marotta…”

30/11/2020, 11:14 |

Antonio Conte nuk deshiron te heqe dore ne asnje menyre nga N’Golo Koante, nje lojtar qe e deshiron me cdo kusht tek Interi.

Kjo gje tregohet nga Tuttosport dhe gjithcka duket e qarte: tekniku nuk ka harruar aspak emrin e … Read More

ZYRTARE – Zbulohen te gjitha shifrat qe Interi ka shpenzuar ne merkato: “Nje cmenduri: plot 217 milione vetem per…”

29/11/2020, 17:44 |

Viti 2020 ka qene nje vit i veshtire per te gjithe. Edhe planeti i futbollit tashme duket i prekur totalisht nga pandemia.

Ky sektor ka humbur shume para nga Covid19, dhe ne terma ekonomik, gjithcka po behet shume e veshtire.

Read More

Pazzini nuk ka asnje dyshim: “Milani? Jo, Interi ka qene skuadra me e forte ne te cilen kam luajtu: ja pse. Materazzi nje armik sepse…”

29/11/2020, 17:44 |

Ne nje interviste te shkurter te dhene per La Gazzetta dello Sport, Giampaolo Pazzini, i cili eshte terhequr nga futbolli vetem pak jave me pare, ka folur edhe per zikalterit.

Sipas Pazzo Pazzinit, Interi eshte skuadra me e forte qe … Read More