Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 28, 2020

Scroll to top

Top

giulini

Presidenti i Cagliarit, Giulini: “E dashuroj Interin, si tani e kujtoj Madridin. Ausilios i kam thene…”

17/04/2018, 10:39 |

“Kam qene tifoz zikalter dhe e dua shume Interin. Finalja e Championsit ne Madrid eshte kujtimi me i bukur. Tani kam Cagliarin ne zemer dhe ne lekure”.

Tommaso Giulini, presidenti i klubit sard me nje te kaluar zikalter, flet … Read More