Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Hapoel Beer-Sheva

Sparta Praga, Southampton dhe Hapoel Beer-Sheva: ja kundershtaret e Interit ne EL

26/08/2016, 23:03 |

Vazoja ka dhene verdiktin e saj, Inter ka njohur me ne fund kundershtaret ne Europa League.

Sparta Praga, Southampton dhe Hapoel Beer-Sheva, tre kundershtare jo edhe shume te njohura por qe nuk duhen nenvleresuar. Kualiteti i rendesishem i Sparta … Read More