Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

InterParma

Spalletti: “Penalltia? E pane te gjithe, por duhet te bejme me shume. Kam pergjegjesi dhe…”

15/09/2018, 18:03 |

Pas humbjes kunder Parmas, Luciano Spalletti eshte paraqitur para mikrofonave te Sky Sport.

Trajneri zikalter e ka komentuar ndeshjen e humbur duke bere nje analize per paraqitjen e lojtareve te tij.

“Lendimi i D’Ambrosio na krijon probleme. Se bashku me … Read More