Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Lista EL

ZYRTARE – Lista EL, konfirmohen disa perjashtime te lojtareve. Candreva dhe Banega ne liste

01/09/2016, 20:27 |

Ashtu sic eshte thene edhe ne oret e fundit, ne listen e lojtareve qe Interi ka dorezuar te UEFA per fazen e grupeve te Europa League ka pasur disa perjashtime te lojtareve.

Ne listen e prezentuar nga klubi zikalter, per … Read More